Bize Ulaşın! 0 312 255 55 99
Gelişmiş
Aramak
  1. Ev
  2. DOKTOR AJANDASI HAKKINDA

Doktor Ajandası Dünyanın Global Sağlık Platformu olma yolundaki yolculuğunda kararlılıkla binlerce hastaya hizmet sunarken sürdürmektedir. Ayrıca Hizmet geliştirmiş olduğu sistemin kapsamını, verimliliğini ve sürekliliğini arttırmak için iş ortakları ile çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.
Dünyanın her yerinden milyonlarca hastanın Doktor – Hastane – Klinik ve Eczanelere online, hızlı ve kolay biçimde ulaşabilmesi, sağlık alanındaki ürünlerin ulaşılabilir hizmet sunumu için kurulan sistem yakın zamanda sağlık turizmi alanında sunacağı hizmetler ile global olarak hizmet sunmaya başlayacaktır.

Online, hızlı, güvenli bir randevu sistemi ile Doktor – Hastane – Klinklerin hastalarına odaklanabilmelerini güçlü yazılım, deneyimli ekip ve profesyonel sunucu alt yapısıyla tüm süreci 7/24 sürdürmektedir.

Doktorların fotoğraf ve bilgilendirici video içeriklerini greenbox stüdyo ortamında profesyonel ekipman ve uzman ekip ile ücretsiz oluşturuyor. Bu sayede en etkili bilgilendirici içerikleri hastalara farklı, etkileyici, kaliteli içeriklerle sunabilmenizi sağlıyor.
Doktor – Hastane- Klinik – Eczane ve hastaların online, hızlı bir sistemde tüm randevu, soru, makale, raporlama, takip vb. gibi tüm işlemlerini hızlı ve kolay biçimde doktorajandasi.com tarafından geliştirilen online randevu yazılım sistemi ile anlık olarak sürdürüyor.
Ayrıca Doktor Ajandası marka sahibi Berk Medya şirketi Doktor – Hastane – Kliniklerin sağlık hukuku çerçevesinde en etkili biçimde ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunabilmeleri için gerekli olan “web sayfası, grafik tasarım, stüdyolarında video içerik oluşturma, sosyal medya yönetimi gibi bir çok alanda deneyimli ekibi ile hizmetler sunmaktadır.

Problem ve ihtiyaçları doğru analiz ederek geliştirdiğimiz gelişmiş yazılım sistemi sayesinde etkili plan ve stratejilerle üyelerimize en doğru bilgileri hızlı ve kolay biçimde ulaştırmaya çalışıyoruz.

Sağlıklı Kalın
Doktor Ajandası Ekibi

WhatsApp İletişim
Yardım
Whatsap Destek
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?