Bize Ulaşın! 0 312 255 55 99
Gelişmiş
Aramak
  1. Ev
  2. Kolay ve Hızlı Doktor Bul
Kolay ve Hızlı  Doktor Bul

Kolay ve Hızlı Doktor Bul

  • 19 July 2021
  • 0 beğeni
  • 85 görünümler
  • yorumlar

 

doktorajandasi.com web sitesi, özel derecelendirme, maliyet, uzmanlık alanı ve diğer koşullar dikkate alınarak doğru uzmanı bulmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Derecelendirmeyi oluştururken aşağıdakiler dikkate alınır: bu doktoru daha önce ziyaret etmiş olanların beğenisi, deneyimi, nitelikleri ve incelemeleri. doktorajandasi.com web sitesi şeffaf ve adil rekabet ilkesiyle çalışır. Sitede sunulan tüam doktorlar, derecelendirme oluşturulurken aynı koşullara sahiptir. Kendiniz bir doktor bulabilir veya seçimi uzmanlarımıza emanet edebilirsiniz. Tıbbi müdahaleye ihtiyacı olanlar için sitenin hizmetleri kısa süreliğine tamamen ücretsizdir!

doktorajandasi.com’da nasıl doktor bulunur?

Katalogda doktor seçimi

Kataloğumuzdan aramaya başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için ana sayfaya gidilir ve ihtiyaç duyulan doktorun uzmanlığına tıklanır. Ardından, verileri derecelendirme, maliyet, deneyim ve diğer unsurlara göre filtreleyebilirsiniz. Katalogda bir doktor seçtikten sonra, onunla ilgili bilgileri öğrenebilir ve randevu alabilirsiniz.

Haritada ara

Şehir haritasında doktor bulmak için haritadaki link araması takip edilir. Açılan pencerede ihtiyaç duyulan uzman seçilir. Bir doktor seçtikten sonra, onunla ilgili bilgileri öğrenebilir ve onudan randevu alınabilir.

Ücretsiz arama 

Doktor Ajandasında hangi doktora başvurulacağı konusunda bilgi sahibi olmayanlar için, ücretsiz arama işlevini kullanılabilir. Fonksiyon ana sayfada ve Doktor Rehberi sayfasında mevcuttur. “Ücretsiz arama” alanına, hastalığın adını veya aranan doktorun tam adını girildiği ve “bul” düğmesi tıklandığından istenilen sayfaya yönlendirilecektir. 

Yorum yayınlama yönergeleri

Faydalı bir kaynak yaratmak adına, sadece iyi değil aynı zamanda kötü ve aradaki gerçek hastaların incelemeleri yayınlanmaktadır.  doktorajandasi.com’da incelemenin yayınlanabilmesi için inceleme yayınlama kurallarına uygun olması gerekmektedir.

– kişisel bilgi

Gizlilik göz önünde bulundurularak! Tam ad, telefon numarası, e-posta adresi vb. gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri içeren incelemeler yayınlanmamaktadır

– tedavi veya teşhisin doğruluğu

Bir hasta olarak doktor ve tedavisi hakkındaki duyguların açıklanmanması tavsiye edilir. Ancak, bu gerçekler kanıt gerektirdiğinden ve doğrulayamadığından, öngörülen tedavi ve teşhisin doğruluğuna ilişkin iddialar yayınlanmamaktadır.

– reklam içeriği

İçeriklerin mümkün olduğunca gerçek ve doğrulanmış olması istendiğinden, doktor randevusu ile ilgisi olmayan ve hastanın deneyimiyle alakalı olmayan diğer sitelerden, ürünlerden veya ilaçlardan bahseden yorumlar yayınlanmamaktadır.

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın

WhatsApp İletişim
Yardım
Whatsap Destek
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?